ВАЛУЙСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Сайти та блоги вчителів (натисніть на прізвище)

22 жовтня 2019 р.у Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилась Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організовує і проводить захід компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Міжнародний освітній форум – професійний представницький захід галузі освіти України.

Участь у виставці підтвердили 560 учасників з 25 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії, зокрема 7 закладів вищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти й міжнародні освітні агенції; 329 закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; органи управління освітою; понад 100 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методичні кабінети (центри); 24 виробники й постачальники засобів навчання, видавництва, освітні портали.

Постійними учасниками Міжнародного освітянського форуму є педагоги Луганської області, які цієї осені відзначають 20-річний ювілей участі в міжнародних освітянських виставках!

Команда нашої школа брала участь у педагогічній виставці і виборола золоту медаль у номінації «Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проєктів, програм і рішень у закладах освіти». Вітаємо з перемогою та дякуємо за підготовку роботи вчителям Сичовій Т. М., Коцюрубенко О. С., Колгановій Т. І.

(Детально: журнал "Освіта на Луганщині" Інноваційні технології під час вивчення української мови )

ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ - спроба інтерактивного плакату  https://docs.google.com/presentation/d/1aPcYphM3gjxiJCiCOZhlZ9fhC_KbOjL_US44RlObte4/edit?usp=sharing

Система роботи з обдарованими дітьми

/uploads/editor/297/63979/prezentacii/sistema_raboty_s_odarennymi_detmi.ppt